Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
HaniskaHľadať
 
 

Komunálne voľby

Výsledky komunálnych voliebVytlačiť
 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na starostu obce Haniska:

1. Ing. Miloš BARCAL        374 hlasov

2. Ing. Matúš STARŠÍCH      337 hlasov

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov zvolených za poslancov obecného zastupiteľstva v Haniske:

1. Rastislav KAČMÁRIK          367 hlasov

2. Slavomír DŽUBARA             358 hlasov

3. Matúš STARŠÍCH, Ing.         332 hlasov

4. Matej KIS                             324 hlasov

5. Štefan ŠEMNICKÝ, Mgr.     313 hlasov

6. Marián PETRILLA, Ing.        279 hlasov

7. Jozef FEKETE                      269 hlasov

8. Richard MAJOROŠ              269 hlasov

9. Anna TÓTHOVÁ                    37 hlasov

                              

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov nezvolených za poslancov obecného zastupiteľstva v Haniske:

1. Peter TIMKO, Mgr.               266 hlasov

2. Patrik SEMAN                      246 hlasov

3. Lukáš BENEŠ                      245 hlasov

4. Miloš BARCAL, Ing.             239 hlasov

5. Tomáš PAPUGA, Ing.           200 hlasov

6. Štefan PALENČÁR, Mgr.     186 hlasov

7. Alžbeta NÉMETOVÁ            123 hlasov


 
 

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu

volby_2018.pngZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV
pre voľby starostu obce Haniska
Obec Haniska uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby starostu obce Haniska

1. Miloš Barcal, Ing., 46 r. starosta obce, nezávislý kandidát
2. Matúš Starších, Ing., 41 r., manažér kvality, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia
 

Zoznam zaregistrovaných kandidátov do OZ

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV
pre voľby do Obecného zastupiteľstva
v obci H a n i s k a 
Obec Haniska uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do obecného zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

Volebný obvod č. 1
1. Miloš Barcal, Ing., 46 r., starosta obce, nezávislý kandidát
2. Lukáš Beneš, 30 r., hasič, nezávislý kandidát
3. Slavomír Džubara, 43 r., vedúci strojník, nezávislý kandidát
4. Jozef Fekete, 59 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
5. Rastislav Kačmárik, 42 r., rušňovodič, Kresťanskodemokratické hnutie
6. Matej Kis, 44 r., živnostník, nezávislý kandidát
7. Richard Majoroš, 45 r., zámočník, nezávislý kandidát
8. Alžbeta Németová 53 r., sprostredkovateľka obchodu, Obyčajní ľudia 
9. Štefan Palenčár, Mgr., 33r., riaditeľ firmy, nezávislý kandidát
10. Tomáš Papuga, Ing., 39 r., finančný sprostredkovateľ, Sloboda a solidarita
11. Marián Petrilla, Ing., 50 r., geodet, nezávislý kandidát
12. Patrik Seman, 38 r., manažér výroby, Kresťanskodemokratické hnutie
13. Matúš Starších, Ing., 41 r., manažér kvality, Kresťanskodemokratické hnutie
14. Štefan Šemnický, Mgr., 33 r., referent ŽP, Kresťanskodemokratické hnutie
15. Peter Timko, Mgr., 26 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie
Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov.

Volebný obvod č. 2
1. Anna Tóthová, 61 r., dôchodkyňa, Most - Híd
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Informácie boli uvedené na pôvodnej webovej stránke dňa 20.9.2018 v sekcii OZNAMY 

 

dnes je: 19.11.2018

meniny má: Alžbeta



Oznamy priamo do mobilu

webygroup
ÚvodÚvodná stránka