Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Oznamy » Ambulancia praktického lekára

Oznamujeme občanom, že spoločnosť Ergomed Poliklinika, s.r.o. so sídlom Moldavská cesta 21/A, Košice bude od utorka 27. septembra 2016 prevádzkovať v našej obci ambulanciu všeobecného lekára a to v čase:

UTOROK: 8.00 hod. do 12.00 hod.
ŠTVRKOK: 8.00 hod do 12.00 hod.

Haniska » HLASUJTE ZA NAŠU OBEC

Obec Haniska sa zapojila do výzvy vyhlásenej spoločnosťou SPP, a.s. projektom „Starí a mladí – spolu a zdravo“, ktorého hlavným cieľom je spojiť ľudí všetkých vekových kategórii od detí až po seniorov vybudovaním fitnesscentra v prírode – v parku pri ZŠ. Týmto projektom zveľadíme okolie Základnej školy, prispejeme k podpore zdravého životného štýlu občanov, aj k zvýšeniu možností športového vyžitia v obci. Prosíme, podporte náš spoločný projekt hlasovaním na internetovej stránke: http://www.sppolocne.sk/sk/hlasuj-za-projekty/vsetci-spolu-a-zdravo

Oznamy » Vývoz separovaného odpadu

Spoločnosť Kosit, a.s. Vám oznamuje, že vývoz separovaného odpadu v mesiaci september 2016 sa presúva z 38. týždňa na 39. týždeň, t. j. vývoz bude takto:

Štvrtok 29.9.2016 - plast
Piatok 30.9.2016 - papier
Sobota 1.10.2016 - sklo

Oznamy » Výberové konanie

Základná škola Haniska prijme pracovníčku/pracovníka na pozíciu pomocná sila do kuchyne na plný pracovný úväzok.
Požiadavky:
- nižšie stredné odborné vzdelanie, ideálne v oblasti stravovania
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, samostatnosť, zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Žiadosti so štruktúrovaným profesným životopisom doručte do 23. septembra 2016 osobne, poštou alebo e-mailom na adresu Základnej školy Haniska 290.

Šport » Pozvánka na futbal

FK Haniska pozýva všetkých priaznivcov futbalu na domáci zápas medzi FK Haniska a MFK Tatran Liptovský Mikuláš, ktorý sa odohrá
v sobotu 17. septembra 2016 o 15:30 hod.
Zároveň Vás upozorňujeme na zmeny v doprave a to takto:
V čase od 14.00 hod. do 18.00 hod. bude ulica Majer prejazdná iba jednosmerne, a to v smere do obce od Košíc. Smer od námestia do Košíc bude uzavretý. Ulica Školská bude uzavretá v oboch smeroch. Prosíme občanov bývajúcich na ulici Majer, aby v čase od 14.00 hod. do 18.00 hod. neparkovali svoje automobily na ulici.
Taktiež prosíme všetkých Hanišťanov, aby išli na futbal pešo, nie autom.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 194 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.07 sekúnd -