Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Haniska » Hrobové miesta

Vážení občania
Oznamujeme Vám, že na cintoríne sú označené hroby na ktoré nie sú uzavreté nájomné zmluvy. Upozorňujeme vás, že sa jedná o posledné upozornenie, a nevyplatené hroby budú po Veľkej noci odstránené.
Žiadame Vás, aby ste vo vlastnom záujme odkontrolovali hroby svojich pozostalých. Pokiaľ viete o hroboch, ktoré je možné odstrániť, aj túto skutočnosť nahláste na Obecný úrad do 8. 4. 2015.

Haniska » Kertešňa

Starosta obce Ing. Miloš Barcal pozýva všetkých vlastníkov pozemkov v lokalite Kertešňa na spoločné stretnutie dňa 31.3.2015 o 16.30 hod. v sále Kultúrneho domu v Haniske, za účelom informovania o aktuálnej situácií týkajúcej sa možnej výstavby infraštruktúry a potreby zaujatia Vášho záväzného stanoviska k navrhovanému riešeniu tejto výstavby.

Haniska » 2% zaplatenej danne pre ZŠ Haniska

Rodičovské združenie pri Základnej škole v Haniske sa na Vás obracia s prosbou o poukázanie 2% zo zaplatenej dane pre Rodičovské združenie pri ZŠ Haniska. V prípade záujmu si potrebné tlačivo môžete stiahnuť aj z našej internetovej stránky v časti Samospráva - Dokumenty - Ostatné.

Oznamy » UPOZORNENIE

Upozorňujeme občanov, že 26.3.2015 bude v čase od 8.00 hod. do 17.00 hod. obmedzená premávka na uliciach Nový Pizondor a Zamajer. Žiadame občanov, aby obmedzili používanie týchto ulíc na minimum. Za pochopenie ďakujeme.

Haniska » Veľkonočné tvorivé dielne

Obec Haniska v spolupráci so Základnou a Materskou školou pozýva všetkých na Veľkonočné tvorivé dielne v stredu 25. marca 2015 od 16.00 hod. do 18.00 hod. v priestoroch Kultúrneho domu. Čaká na Vás zdobenie vajíčok, výroba Veľkonočných pozdravov, prezentácia madeirovej techniky zdobenia vajíčok. Doneste si so sebou nožnice, vyfúknuté vajíčka a servítky s veľkonočným motívom, ostatný materiál bude zabezpečený. Poplatok je 1,- €.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 149 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.08 sekúnd -