Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Šport » Turnaj v minifutbale o pohár starostu obce

Srdečne pozývame všetkých športových fanúšikov na turnaj v minifutbale o pohár starostu obce, ktorý sa odohrá v sobotu 14.1.2017 o 8.00 hod. v telocvični Základnej školy.

Oznamy » Skúška sirény

Oznamujeme Vám, že v piatok dňa 13.1.2017 o 12.00 hod. je plánovaná celoslovenská skúška sirén.

Haniska » Oznam

Vážení občania.
Z dôvodu pretrvávania silných mrazov vás vyzývame, aby ste venovali zvýšenú pozornosť stavu svojich rozvodov vody, vodomerných šácht, vodomerov i kúreniu vo vašich obydliach.
Je potrebné dôkladne prekontrolovať a čo najviac zatepliť vodovodné šachty i ostatné rozvody vody, ktoré sú prípadne priamo vystavené mrazom.
Kontrolujte pravidelne svoje vodovodné šachty a vodomery, aby ste predišli prípadnému zamrznutiu alebo poškodeniu prívodného potrubia, ktorým môžete narobiť problémy nie len sebe, ale aj iným.
Neodstavujte úplne kúrenie ani v tých častiach domu, ktoré momentálne nepoužívate.
Predpovede počasia predpokladajú takéto silné mrazy aj naďalej, preto fakt, že doteraz vám voda nezamrzla, neznamená, že sa tak ešte nemôže stať v najbližších dňoch.
Preto ešte raz opakujeme, venujte zvýšenú pozornosť hlavne svojim vodomerným šachtám a rozvodom vody, predídete tým problémom nie len pre seba, ale aj pre svojich najbližších.

Kultúra » 10. reprezentačný ples

Starosta obce Ing. Miloš Barcal Vás srdečne pozýva na 10. reprezentačný ples, ktorý sa uskutoční dňa 21.1.2017, so začiatkom o 18.00 hod. v sále Kultúrneho domu v Haniske. Informácie, rezervácie alebo odpovede na vaše otázky vám budú poskytnuté na tel. čísle 6930 125.

Oznamy » Úľava na poplatkoch

Upozorňujeme občanov, ktorý majú nárok na poskytnutie zníženia dane so stavieb na bývanie, psa a poplatku za komunálne odpady, aby podali žiadosť na Obecnom úrade do 30.1.2017. Podľa platného VZN č. 2/2014 úľava sa poskytuje:
- Občanom, ktorý sa viac ako 90 dni nezdržiavajú na území obce (sú na Slovensku) a preukážu túto skutočnosť potvrdením – žiadosť podávajú
- Občanom, ktorý sú držiteľmi preukazu ŤZP, preukážu túto skutočnosť preukazom – žiadosť podávajú
- Občanom, ktorý sú v zahraničí – predložia čestné prehlásenie.
- Občanom starším ako 62 rokov sa úľava poskytne automaticky – žiadosť nepodávajú

Občania, ktorý si žiadosť nepodajú v termíne, nebude úľava poskytnutá!

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 202 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.11 sekúnd -