Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Oznamy » ŽSR zastavenie konania

Obec Haniska zastúpená starostom Ing. Milošom Barcalom vydáva Rozhodnutie pre navrhovateľa ŽSR, Klemensova 8, Bratislava o zastavení konania o návrhu na obmedzenie práva zodpovedajúceho vecnému bremenu pre stavbu ,, ŽSR - Elektrifikácia trate Haniska - Veľká Ida - Moldava nad Bodvou mesto,,. Úplné znenie verejnej vyhlášky je zverejnené v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

Haniska » Mikuláš v Haniske

Srdečne pozývame všetky deti a ich rodičov na SLÁVNOSTNÉ ROZSVIETENIE VIANOČNÉHO OSVETLENIA v našej obci, ktoré sa uskutoční v nedeľu 29. novembra 2015 o 16.00 hod. Žiaci Materskej a Základnej školy si pre Vás pripravili kultúrny program. Deti sa môžu zúčastniť súťaží s anjelom a čertom. Svoju šikovnosť môžu predviesť v tvorivých dielňach a to výrobou vianočných ozdôb z papiera. Na záver je pre nich pripravená diskotéka a účasť prisľúbil aj MIKULÁŠ, ktorý bude mať pre deti do 10 rokov pripravený balíček.

Haniska » ODSTÁVKA PITNEJ VODY

Upozorňujeme Vás, že v piatok 13.11.2015 bude v nevyhnutných prípadoch z dôvodu výmeny vodomerov krátkodobá odstávka dodávky pitnej vody na jednotlivých uliciach. Ďakujeme za pochopenie.

Haniska » Obmedzenie dopravy

Vážení občania, upozorňujeme Vás na zmeny v doprave v obci Haniska v sobotu 14. novembra 2015 a to takto, a to v čase od 11.30 hod. - 15.30 hod. bude ulica Majer prejazdná iba jednosmerne, a to v smere do obce od Košíc. Smer od námestia do Košíc bude uzavretý. Ulica Školská bude uzavretá v oboch smeroch. Prosíme občanov bývajúcich na ulici Majer, aby v čase od 12.30 hod. do 16.00 hod. neparkovali svoje automobili na ulici. Taktiež prosíme všetkých Hanišťanov, aby išli na futbal pešo, nie autom.

Šport » POZVÁNKA

FK Haniska pozýva všetkých priaznivcov futbalu na domáci zápas medzi FK Haniska a FK Spišská Nová Ves ktorý sa odohrá v sobotu 14. novembra 2015 o 13.00 hod.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 168 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.07 sekúnd -